KIM JESTEŚMY

O BROOKVENT

BROOKVENT posiada ponad 40-letnie doświadczenie w branży wentylacyjnej. Firma jest pionierem w produkcji nawiewników okiennych w Wielkiej Brytanii – od lat 8o-tych konsekwentnie poszerza ofertę penetrując coraz to nowe rynki zagraniczne.

Jest liderem w zakresie projektowania i produkcji urządzeń do wentylacji mechanicznej oraz wysokiej jakości systemów wentylacji okiennej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dokładnie zna potrzeby Klientów – jest w stanie zaproponować rozwiązania skrojone na miarę ich potrzeb.

BROOKVENT stawia na rozwój – nie ustaje w inwestycjach w innowacyjne, proekologiczne rozwiązania, które z powodzeniem znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym oraz budynkach użyteczności publicznej.

Stosowanie energooszczędnych systemów wentylacji mechanicznej oraz okiennej BROOKVENT, gwarantuje komfort codziennego użytkowania oraz zapewnia zdrowe warunki do życia.

Oferta Brookvent

W ofercie BROOKVENT znajdziecie Państwo, m.in.:

 

BROOKVENT jest dostawcą No. 1 energooszczędnych systemów wentylacji w Irlandii Północnej i wiodącym dostawcą w Wielkiej Brytanii i Polsce. Prowadzi działania o charakterze globalnym, Klientami BROOKVENT są odbiorcy z regionu krajów bałtyckich, Holandii, Chin i Nowej Zelandii.

Skonsultuj z nami swój projekt!

Brookvent Polska
Play Video about Brookvent Polska