NOWY nawiewnik higrosterowany – Aquvent HY

Do naszej oferty dołączył kolejny,  higrosterowany nawiewnik okienny  – Aquvent HY. Nowy nawietrzak jako pierwszy na rynku otrzymał Krajową Ocenę Techniczną.

Akustyczny nawiewnik higrosterowany Aquvent HY automatycznie reguluje przepływ powietrza w zależności od poziomu wilgotności w pomieszczeniu dzięki czujnikowi w postaci taśmy poliamidowej. Użytkownik może również manualnie regulować strumieniem przepływającego powietrza dzięki możliwości przymknięcia i otwarcia. Nawietrzak jest uniwersalny w zastosowaniu – występuje w różnych konfiguracjach zestawów. Wartym podkreślenia jest fakt, że Aquvent HY jest nawiewnikiem dwusystemowym, możliwość przełączenia trybu pracy z higrosterowanego na ciśnieniowy-automatyczny, podnosi funkcjonalność produktu, a jego codzienne użytkowanie jest bardzo wygodne. Co więcej, opcjonalnie dla zwiększenia komfortu, istnieje możliwość powiększenia zestawu o łącznik i czerpnię akustyczną, które pozwalają na osiągnięcie tłumienia akustycznego do 42 dB (A).

uważnie słuchamy naszych Klientów, dlatego zaoferowaliśmy im produkt, który został stworzony na miarę ich oczekiwań. Bardzo nas cieszy, że Aquvent HY jest pierwszym na rynku nawiewnikiem, który otrzymał Krajową Ocenę Techniczną, powiedział Tomasz Kowalski, Wiceprezes Zarządu BROOKVENT Polska. Nie ustajemy w podejmowaniu nowych inicjatyw, więc zapewne niebawem będziemy mogli pochwalić się kolejnymi nowościami, dodaje.

Brookvent stale pracuje nad zakresem oferty produktowej. W minionym okresie firma wprowadziła na rynek dwa rekuperatory aircycyle: 3.1 oraz 5.1. Jeszcze w tym roku planuje wzbogacić linię produktową o kolejne nowości.

Zachęcamy do zapoznania się z nowym nawietrzakiem Aquvent HY:  LINK DO STRONY PRODUKTU oraz innymi nawiewnikami higrosterowanymi z naszej oferty: NAWIEWNIKI HIGROSTEROWANE.

Zobacz też