Pierwsza edycja Brookvent SPEED RACE za nami!

BV_SRTo już fakt. Zakończyliśmy pierwszą edycję autorskich zawodów kartingowych w branży wentylacyjnej – BROOKVENT SPEED RACE. Ponad 100 Przedstawicieli firm z sektora stolarki okiennej, rywalizowało w pięciu polskich miastach, by wziąć udział w wielkim finale organizowanym w stolicy Dolnego Śląska.

Podczas eliminacji w: Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Warszawie i Gdańsku, wyłoniono 15 Finalistów, którzy ścigali się we Wrocławiu, walcząc o wyjazd na finał Grand Prix F1 w Budapeszcie. Było o co walczyć, więc każdy kolejny przejazd wywoływał coraz więcej emocji, a zdrowa rywalizacja podnosiła morale uczestników, choć jak podkreślali najważniejsza była dobra zabawa.  Pierwsze miejsce i główną nagrodę zdobył Tomasz Pałągiewicz reprezentujący firmę SAPOR.

Bawiłem się świetnie ! Miło było zintegrować się z Kolegami z branży i wziąć udział w BROOKVENT SPEED RACE. Choć nagroda była kusząca, to tak naprawdę najważniejsza była dobra energia panująca wśród Uczestników i pozytywne wibracje na torze. Z wielką przyjemnością wezmę udział w kolejnym wydarzeniu organizowanym przez Brookvent, mówi zwycięzca –  Tomasz Pałągiewicz, SAPOR.

Zawody przeprowadzono profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem pracowników firmy Brookvent, wspierających wszystkich uczestników. Świetna zabawa i rywalizacja fair play na najwyższym poziomie. Czekam z niecierpliwością na kolejną odsłonę, dodaje Rafał Maczel, z firmy REDAN.

Patronat nad wydarzeniem objęli: Forum Branżowe, Wentylcja.com.pl oraz Oknonet. Kolejna edycja już w przyszłym roku.

Zobacz też