Nawiewnik higrosterowany SM HY juz w sprzedaży

SM HY to kolejny nawiewnik higrosterowany, który wzbogacił naszą ofertę nawiewników okiennych naramowych.

Fakty na temat nawiewnika higrosterowanego SM HY

Wśród kluczowych cech nawiewników SM HY należy wymienić energooszczędność oraz automatyczną regulację napływającego, świeżego powietrza do pomieszczenia dzięki zastosowaniu taśmy poliamidowej. Co więcej, dla wygody użytkownika, nawiewnik został wyposażony w pokrętło dające możliwość przymknięcia, regulując tym samym strumień nawiewanego powietrza. Czymś co go wyróżnia jest monoblokowa, zdejmowana obudowa, ułatwiająca lakierowanie oraz konserwację. Wartym wspomnienia jest fakt, że nawiewnik okienny SM HY działa w trzech trybach: automatycznym, otwartym i zamkniętym.

Wygląd i montaż nawiewnika SM HY

SM HY wykonany jest z wysokogatunkowego tworzywa. Cechuje go prosta forma, co sprawia, że z powodzeniem znajdzie zastosowanie w nowoczesnych wnętrzach.

Nawiewniki higrosterowane naramowe SM HY są montowane do stolarki okiennej za pomocą wkrętów. Od strony zewnętrznej montowana jest czerpnia SM Tip Vent. W przypadku zastosowania nawiewnika w oknie z roletą zewnętrzną, zamiast czerpni należy użyć siatki płaskiej GPE2A.

Nawiewniki SM HY znajdują zastosowanie we wszystkich systemach wentylacji, których działanie oparte jest na pasywnych urządzeniach nawiewnych. W szczególności są polecane dla budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego i użyteczności publicznej (np. szkoły, szpitale)

W standardzie, SM HY dostępny jest w sześciu kolorach. Ponadto, ofiarujemy możliwość zamówienia nawiewnika w dowolnym kolorze.

 

 

 

Chcesz wiedzieć więcej na temat nawiewnika SM HY? POBIERZ broszurę produktu.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi nawiewniki higrosterowanymi z naszej oferty. Jeśli nie jesteś pewien jaki rodzaj nawiewnika wybrać, zapoznaj się z tekstem Nawiewniki Okienne – o czym pamiętać przy wyborze. Chcesz poznać kompleksową ofertę nawiewników okiennych i ściennych, którą dla Ciebie przygotowaliśmy? –  pobierz katalog

Zobacz też