Inwestor prywatny

Jak działa wentylacja z odzyskiem ciepła (HRV)?

System wentylacji z odzyskiem ciepła (HRV) oparty na rekuperatorze aircycle firmy Brookvent pozwala utrzymywać doskonałą jakość powietrza w pomieszczeniach przy maksymalnej redukcji strat ciepła

System wentylacji z odzyskiem ciepła (HRV) oparty na rekuperatorze aircycle firmy Brookvent pozwala utrzymywać doskonałą jakość powietrza w pomieszczeniach przy maksymalnej redukcji strat ciepła.
System przekazuje ciepło z powietrza usuwanego do powietrza, które jest nawiewane do pomieszczeń. Poprzez sieć kanałów wentylacyjnych zanieczyszczone powietrze jest wywiewane z pomieszczeń pomocniczych(kuchnia, łazienka, toaleta, itp), filtrowane i zamieniane na świeże, a następnie nawiewane do pomieszczeń mieszkalnych (salon, sypialnia itp).

Korzyści ze stosowania systemu wentylacji z odzyskiem ciepła aircycle

 

Ponad 90% naszego czasu spędzamy w pomieszczeniach, w których powietrze może być nawet 50x bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz! Oto niektóre z kluczowych korzyści płynących ze stosowania systemów wentylacji z odzyskiem ciepła (HRV):

Zdrowe środowisko do życia

Zapewnia doskonałą jakość powietrza w pomieszczeniach i utrzymuje szkodliwe zanieczyszczenia pod kontrolą.

Oszczędność i efektywność energetyczna

Zmniejsza rachunek za ogrzewanie nawet o 20% i poprawia klasę energooszczędności Twojego nowego domu.

Ciche rozwiązanie

Eliminuje potrzebę instalowania głośnych, indywidualnych wentylatorów kanałowych, jak również wyposażania okien w nawiewniki, które „przepuszczają” zewnętrzny hałas do pomieszczeń mieszkalnych.

Indywidualna wycena

Dlaczego Brookvent?

Jeden z najwydajniejszych systemów z odzyskiem ciepła na rynku

Indywidualne podejście profesjonalnych projektantów

5 lat gwarancji Producenta

Elastyczne opcje serwisowe dostosowane do potrzeb Klienta