Gwiazda Biznesu 2017 trafia w ręce BROOKVENT!

60 firm, instytucji i samorządów walczyło w rywalizacji o prestiżowe statuetki „Gwiazd Biznesu 2017”. To wyróżnienie, przyznawane jest raz do roku, a jego celem jest wspieranie dolnośląskich samorządów i przedsiębiorców oraz uhonorowanie najlepszych. W kategorii Mikro Firma tytuł przypadł spółce BROOKVENT Polska.

23 maja br., w wałbrzyskiej Starej Kopalni, podczas uroczystej Gali Finałowej zorganizowanej przez m.in. Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, spółka BROOKVENT Polska została uznana przez Kapitułę Konkursu za najlepszą w kategorii Mikro Firma. Ocenie podlegała aktywność firm, które za priorytet działalności stawiają sobie rozwój i promocję postaw przedsiębiorczych. Nagrody przyznano w siedmiu kategoriach: Mikro Firma, Mała Firma, Średnia Firma, Biznes Odpowiedzialny Społecznie, Samorząd Przyjazny Biznesowi, Podmiot Ekonomii Społecznej oraz Osobowość Dolnego Śląsk

– Cieszymy się z wyróżnienia. To budujące, że istnieją takie inicjatywy, które wpierają przedsiębiorców i dodatkowo napędzają do działania. Żywimy nadzieję, że w kolejnych latach staniemy na tej scenie, jako wyróżnieni w kategorii mała i średnia firma, mówi Tomasz Kowalski, Wiceprezes Zarządu BROOKVENT Polska.

To już trzecia edycja Plebiscytu lecz tegoroczne wydarzenie miało wyjątkowo uroczystą oprawę z uwagi na 25-lecie Funduszu Regionu Wałbrzyskiego. Jak twierdzi sam Organizator, w ciągu trzech lat, wybory „Gwiazd Biznesu” zyskały rangę jednego z najważniejszych wydarzeń gospodarczych na Dolnym Śląsku. Rokrocznie, wydarzenie gromadzi niemal 500 gości, w tym znane osobistości ze świata biznesu, polityki, kultury i sportu.

GB_galaŹródło: gwiazdybiznesu.pl ; Fot. Dariusz Nowaczyński | Mateusz Banaś

Zobacz też