Brookvent otwiera biuro w Warszawie

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów spółka Brookvent Polska uruchomiła kolejne, stacjonarne biuro handlowe – tym razem w Warszawie. Teraz potencjalni Klienci z centralnej Polski zyskują jeszcze lepszą dostępność do produktów z zakresu wentylacji okiennej i mechanicznej znajdującej się w ofercie firmy.

Warszawski oddział poza fachowym doradztwem w zakresie doboru kompletnych systemów wentylacyjnych, oferuje dostęp do efektownego showroomu, gdzie obejrzeć można sztandarowe produkty firmy, oraz wygodnej przestrzeni zaprojektowanej jako miejsce kameralnych spotkań.

– Jestem przekonany, ze warszawskie biuro, pozwoli na jeszcze lepsze wyeksponowanie marki Brookvent na rynku, jak i produktów znajdujących się w naszej ofercie. Pracujemy profesjonalnie – jestem pewien, że nowa lokalizacja w pełni odzwierciedla ten fakt i pokazuje zaangażowanie z jakim realizujemy swoje plany, mówi Tomasz Kowalski, Wiceprezes Zarządu.

Od 2010 r., gdy Brookvent Polska rozpoczynała działalność firma dynamicznie rośnie w siłę. Aktualnie, dzięki licznym, terenowym przedstawicielstwom, jest obecna we wszystkich rejonach Polski, a jej oferta produktowa stale rośnie.

***

BROOKVENT POLSKA O/ Warszawa

Ul. Jana Kazimierza 57a, lokal U3

01-267 Warszawa

2otwarcie20170427_113949

Zobacz też