BROOKVENT CUP: jedyne takie mistrzostwa w piłce nożnej w branży wentylacyjnej !

BROOKVENT CUP

W pierwszy weekend czerwca, drużyny BROOKVENT PL i BROOKVENT NI zamienią „ciasne garnitury” na stroje do piłki nożnej, aby stoczyć pierwszy w historii pojedynek w Mistrzostwach BROOKVENT CUP – będzie to czas sportowej rywalizacji i zabawy na najwyższym poziomie!

Rok 2016 jest wyjątkowy dla fanów piłki nożnej. Już 12 czerwca na nicejskiej murawie spotka się Polska i Irlandia w rozgrywce o puchar UEFA podczas 15. edycji Europejskich Mistrzostw w Piłce Nożnej. Aby uczcić tę datę, BROOKVENT, firma z irlandzkimi korzeniami i polskim przedstawicielstwem, z sympatii do piłki nożnej i przywiązania do pochodzenia, zainicjowała projekt wspierający ideę tego sportu – BROOKVENT CUP.

Podczas spotkania zostaną rozegrane dwa mecze przez drużyny złożone z 7 graczy. Pierwszy z nich odbędzie się na normalnych zasadach, drugi zaś będzie niespodzianką – na niecodziennych zasadach, w strojach Superbohaterów, co ma zagwarantować masę wrażeń i sporą dawkę dobrego humoru, mówi Tomasz Kowalski, kierujący polskim oddziałem BROOKVENT. Ponadto, w programie przewidziano ciekawe konkurencje sportowe.

Pomimo tego, że drużyny na co dzień reprezentują jedną markę, rywalizacja jest ogromna. Zawodnicy deklarują 100% wydajności na boisku. –Zamierzamy wygrać ten mecz i wierzymy, ze polska reprezentacja również zwycięży w pojedynku w Nicei, mówi Szef Brookvent Polska. Mamy nadzieję, że ta polsko – irlandzka inicjatywa sportowa przełoży się na popularyzację współzawodnictwa oraz jeszcze bardziej zacieśni więzy pomiędzy naszymi krajami, dodaje.

Ideę BROOKVENT CUP wspiera Dolnośląski Związek Piłki Nożnej, zrzeszający 708 klubów w województwie. Reprezentacja amatorów DZPN również miała okazję grać w Irlandii –  w zeszłym roku uczestniczyła w turnieju UEFA REGIONS CUP w Dublinie.

Organizator: BROOKVENT

Termin: 04.06.2016 roku

Miejsce: Olympia Leisure Centre, Belfast

Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów social media gdzie, na bieżąco, będziemy dzielić się z Wami informacjami na temat tego Wydarzenia !

 BROOKVENT CUP

Zobacz też